Ukraine

We are Sanofi

Sanofi in Ukraine is part of Sanofi, a world leader in healthcare. The company has been operating in Ukraine for over 25 years and is a leading international pharmaceutical company in the Ukrainian market. 

We want to contribute to a healthier and more sustainable world. We turn the impossible into the possible by discovering, developing, and delivering medicines and vaccines to millions of people around the world.

Sanofi's main activities in Ukraine are focused on the following therapeutic areas: diabetes, rare diseases, over-the-counter drugs, cardiovascular diseases, multiple sclerosis, oncology, etc. The company's therapeutic solutions include innovative and high-tech medicines, recognized over-the-counter drugs and vaccines for humans.

We are committed to caring for people and always focus on the patient's health as the highest value. Sanofi's role in Ukraine's healthcare sector is not limited to providing patients with access to high-quality medicines. We conduct information events to prevent diseases and improve the quality of life of Ukrainians. Among such programs is the initiative "Diabetes. Let's help together", programs to support people with rare diseases and multiple sclerosis, educational projects for doctors, etc.

Sanofi continues to take care of the health of Ukrainians despite the extremely difficult conditions of wartime

Санофі продовжує робити все від неї залежне, щоб забезпечувати доступ українців до ефективних лікарських засобів та вакцин, надавати гуманітарну допомогу життєво необхідними препаратами, продовжувати клінічні випробування та підтримувати співробітників компанії та їхні сім'ї попри надскладні умови воєнного часу.

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА

З перших днів війни благодійний Фонд Санофі координує та пришвидшує надання гуманітарної допомоги життєво необхідними препаратами та вакцинами, щоб підтримати пацієнтів в Україні та українських біженців. 

Станом на листопад 2023 року компанія передала понад 40 мільйонів доз лікарських засобів для щоденного лікування українських пацієнтів. Загальна сума донацій Україні препаратами компанії становить понад 34 мільйони євро. 

У листопаді 2022 року Санофі передала Україні 163 тисячі доз вакцини проти грипу для захисту українських медиків та інших професій із групи ризику. 

У 2022 році компанія Санофі на глобальному рівні надала допомогу у розмірі 5 мільйонів євро, що були перераховані Червоному Хресту в Україні та сусідніх європейських країнах та спрямовані до Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

НАШІ ПАЦІЄНТИ

Санофі продовжила клінічні дослідження за участі українських пацієнтів, незалежно від того чи вони перебувають в Україні, чи за її межами. Заради підтримки таких пацієнтів була запущена гаряча лінія. Пацієнти, що беруть участь у клінічних дослідженнях, можуть звертатися за номером +441223777070. Оператори володіють англійською та українською мовами та нададуть усю необхідну інформацію.

НАША КОМАНДА

Співробітники Санофі в усьому світі об'єдналися, щоб продемонструвати підтримку Україні, та здійснювали персональні донації на підтримку українців. Сума таких пожертв склала 390 000 євро, до яких Санофі, своєю чергою, додала 300 000 євро.

Санофі в Україні - це понад 300 співробітників, відданих своїй справі. Їх безпека - наш найвищий пріоритет. Тому з перших днів війни і зараз ми працюємо над тим, щоб усі колеги були у безпеці, хоча б відносній, й докладаємо максимум зусиль, щоб підтримати тих співробітників, які опинилися в складних обставинах.

Ми глибоко засуджуємо війну, яку Росія розпочала в Україні, та повністю поділяємо позицію міжнародної спільноти. Санофі зупинила будь-які інвестиції, що не стосуються постачання життєво необхідних препаратів та вакцин, в Росії, а також Білорусі. Йдеться про витрати на рекламу та промоцію препаратів компанії, відмову від залучення нових пацієнтів у клінічні дослідження, що вже тривають.

Ми сподіваємося, що ця війна закінчиться якомога швидше. Ми будемо й далі відігравати свою роль у підтримці наших співробітників, а також людей та пацієнтів в Україні доти, доки це буде потрібно.

*Інформація станом на листопад 2023 року